הדברת חרקים

מתוך מליוני מינים של חרקים רק אחוז אחד מוגדרים מזיקים לאדם. האחוז הזה מהווה מטרד, מעביר מחלות ומסב נזק לגידולים חקלאיים. אל דאגה... באחוז הזה אנו נטפל עבורך בדרכים ידידותיות : הדברת חרקים כימית, ביולוגית, מכאנית, פיזיקלית או משולבת + 50 שנות ניסיון מבטיחים לך שקט ובית או גינה נטולת מזיקים
ניסיתם הכל וזה לא עזר?
צרו איתנו קשר מיידית

  מהן שיטות הדברת חרקים מזיקים?

  termites damage home, macro close up termites on wooden background
  הדברה תברואית

  הדברה תברואית מוגדרת כהדברת מזיקים, המצויים בסביבת מגורי האדם.
  רבות מפעולות ההדברה התברואית מבוצעות תוך שימוש בחומרים כימיים אם כי בשנים האחרונות נעשים מאמצים להפחית את השימוש בחומרים אלו לטובת שימוש במלכודות וחומרים מתכלים וידידותיים לסביבה.

  כאשר מתבצע ריסוס, מרגע הנגיעה ועד להרעלה יעבור זמן קצר שלאחריו יאבד החרק את השליטה על המערכת העצבית שלו, יתהפך וימות. בשילוב עם שיטות ההדברה הכימיות הרווחות כיום בשוק ההדברה התברואית, מיושמות גם שיטות של הדברה ביולוגית, מכאנית והדברה משולבת.

  מעל לכל משתדלים כיום לפעול לפי עקרונות של הדברה משולבת האומרים כי בטרם יישום חומרי הדברה כימיים יש קודם לבצע פעולות מניעה, אחר כך פיקוח ובדיקה שיעזרו לנו לקבוע האם יש צורך בביצוע הדברה.

  פעולות מניעה וצמצום התופעה
  • שמירה על ניקיון וסניטציה – יש לדאוג שלא ישארו שאריות מזון ברחבי הבית, מומלץ לשטוף את הכלים והרצפות על מנת למנוע שרידי לכלוך ושומן המושכים חרקים, לאחסן דברי מזון בכלים אטומים ולעבור על הארונות ובמיוחד אלו המכילים דברי מזון אחת לתקופה.
  • צמצום אספקת מזון ומים לחרקים מניעת נזילות לא מטופלות, אחסון מזון באופן הרמטי
  • צמצום מקומות מחסה של מזיקים
  • סגירת פתחים מהם מתאפשרת חדירת חרקים אם נקפיד לשמור על כללים אלו, נמנע נגיעות של חרקים בתוך הבית ובכך ימנע הצורך בהדברת חרקים ע"י שימוש בחומרים מזיקים לסביבה.