הדברה ירוקה לסביבה בטוחה

אנחנו ברגב הדברת מזיקים פועלים במשך שנים לשיפור איכות החיים של בני האדם באמצעות ריסוס אורגני לבית, תוך שמירה על שטחים נקיים ממזיקים ומזיהומים.
הדברה ירוקה היא התשובה המקצועית לצורך במיגור מזיקים ללא שימוש בכימיקלים. איזו שיטת הדברה ירוקה מתאימה לך?

שיטות הדברה ירוקה נפוצות

הדברה באמצעות פיזור מלכודות פירומון
חומרים סינטטיים המדמים את אפקט המשיכה הטבעי של המזיק ובכך מושכים אותו אליהם.
הדברה באמצעות הדברה אלקטרונית
בשוק ההדברה כיום, ישנן חברות המוכרות עזרים טכנים המאפשרים הרחקת מזיקים על ידי שימוש בגלי קול בתדרים שונים.

הדברה באמצעות עזרים מכניים
טכניקות מסורתיות יותר הכוללות שימוש במלכודות דבק, מלכודות כלוב, רשתות ויריעות ניילון מונעות את הפגיעה הסביבתית שיכולה להיגרם באמצעות שימוש בהדברה כימית.

יתרונות הדברה ירוקה

icon of leaf

שמירה על סביבה מאוזנת ונקייה מחומרים רעילים

ההדברה הירוקה מבוססת על תפיסת עולם הוליסטית: הימנעות משימוש בחומרי הדברה רעילים, הדברה אקולוגית, התחשבות בגורמים הסביבתיים ושאיפה להקפדה מרבית על האיזון האקולוגי.

הגנה על בריאות הסובבים אותנו

ילדים, הורים, בעלי חיים, לקוחות ושכנים – כולם נחשפים לרמות סיכון גבוהות ביותר בהדברה הכימית. ההדברה הירוקה הטבעית מאפשרת שליטה מקסימלית במוקד המיגור כך שחייהם של בני האדם ובעלי החיים הקרובים אלינו נשמרים בבטחה. מחקרים מלמדים כי חשיפה לחומרי הדברה מעלה את הסיכון למחלות כגון סרטן, פרקינסון ומחלות אחרות. לפיכך, הדברה אקולוגית הולכת ומסתמנת כתשובה הולמת.

בטיחות מקסימלית בעסקים המעניקים שירותי לקוחות

לקוחות חשובים ראויים להשקעה. בית עסק שאינו מקפיד על היגיינה וכללים חיוניים של תברואה, חושף את לקוחותיו לסכנות ואת המוניטין שלו לפגיעה משמעותית. באמצעות ההדברה הטבעית, בטיחותם של הלקוחות נשמרת והמוניטין העסקי מטופח.

שליטה מרבית

ברגב הדברת מזיקים מתאימים את שיטת ההדברה לסוג המזיק בהתחשב בצרכים של הלקוח באיתור הדברה ירוקה מחיר, איכות והיקף. בניגוד להדברה כימית הפוגעת גם בגורמים הסביבתיים המקיפים את המזיקים, הדברה ירוקה ניתנת לשליטה ולמינון ספציפיים של מוקד ההדברה.

שאלות נוספות ששאלתם

המומחים של רגב הדברת מזיקים מבצעים בדיקות שונות למזעור נזקים סביבתיים ככל האפשר.

באופן זה, מאתרים את שיטת ההדברה היעילה והמתאימה ביותר ללקוח, שאינה מערבת חומרים כימיים.

הדברה ירוקה יעילה בדיוק כמו הדברה כימית ובמקרים רבים אף יעילה יותר מההדברות הכימיות האחרות הודות להיותה ממוקדת ומותאמת לצרכים הספציפיים של הלקוח.
באופן זה ההדברה מתמקדת במזיקים הרצויים ונחסך נזק שעלול היה להיגרם לגורמים אחרים כמו בני אדם, בעלי חיים ומקורות מים עומדים.

מעצם היותה ממוקדת יותר, הדברה אורגנית ביתית או הדברה אורגנית לגינה יעילה למשך זמן רב יותר ומספקת מענה מקצועי לצרכים הספציפיים של כל לקוח.

ניסיתם הכל וזה לא עזר?
צרו איתנו קשר מיידית

  למי מתאימה הדברה ירוקה?

  עסקים מכל סוג

  מכרסמים, יונים, מזיקי עץ ותיקנים יכולים לפגוע באופן משמעותי במוניטין העסקי של החברה.

  ברגב הדברת מזיקים בע"מ מבצעים בכל בית עסק את האבחון האישי להתאמה מקסימלית של הפתרון המקצועי לצורך הקיים. זאת, תוך התחשבות בצרכי הלקוח ומטרותיו.

  בתים עם ילדים קטנים

  הבית הוא המקום בו ילדינו גדלים, ישנים, אוכלים ומשחקים. בית שאינו ממוגן בפני מזיקים מהווה סכנה לדייריו, ובמיוחד לילדים, שהמערכת החיסונית שלהם עדיין מתעצבת.

  סוגי ההדברה והמיגור השונים המוצעים על ידי רגב הדברת מזיקים מאפשרים התאמה מרבית של סוג ההדברה למאפיינים הייחודיים של כל בית.